Про бібліотеку

Бібліотека… Тиша… Століття…
Тут книги розумні спокійно живуть
У тихій величній світлиці,
А двері широко відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.
Герої романів, легенд, повістей,
Тут радо говорять із нами.
В книжках – відкриття всіх великих людей,
Думки, що хвилюють віками.

Сільська бібліотека с. Пульмо (на фото) була відкрита у 1948 році, розташована в центрі села в будинку культури на другому поверсі. Вона залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії свого села. Також бібліотека є територією духовності знань, помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля. Вона на сьогодні може похвалитися великим набором послуг для своїх користувачів, які на даний час надає бібліотекар І категорії Кушнір Наталія Юріївна.


Обслуговується протягом року 800 користувачів. Надаються користувачам платні послуги, організовуються книжкові виставки, тематичні полиці, проводяться масові заходи. З 2012 року при бібліотеці розпочав свою роботу народознавчий клуб за інтересами «Чомучки», який об’єднує навколо себе дітей (учнів 2-11 класів).

Завдяки програми «Бібліоміст» в бібліотеці є Пунк вільного доступу до Інтернету. З появою комп’ютерної техніки у бібліотеці, розширилось коло бібліотечних послуг: ксерокопіювання, сканування, роздрукування та ін.

У 2011 році був проведений косметичний ремонт приміщення бібліотеки. На даний час бібліотека отоплюється естетично зі смаком оформлена, відокремлено окремо читальний зал книжковий фонд та народознавчий куточок «Подих сивої давнини».

Користувачі бібліотеки мають можливість провести тут свій час дозвілля в атмосфері домашнього затишку почитати книги, періодичні видання, відвідати засідання клубу за інтересами «Чомучки», скористатися безкоштовним Інтернетом.

Незважаючи на всі негаразди сьогодення, бібліотека знаходить нові форми роботи, продовжує виконувати свою просвітницьку місію, залишається джерелом знань, центром інформаційної та духовної культури для розбудови України.

Бібліотека стала не лише тим місцем, де можна взяти і прочитати книгу, а й відпочити, прилучитися до високого мистецтва, загальнолюдських цінностей на вечорах та інших заходах, які мають, як естетичну, так і виховну роль.

Приходьте до бібліотеки, беріть участь у її житті - і тоді й ваше життя стане яскравішим, багатшим, цікавішим!2 коментарі:

  1. дуже гарна і бібліотекар, і бібліотека. Бажаємо успіхів, добра, багатого фінансування, безкорисливих спонсорів та меценатів, великих черг відвідувачів і вдячності від них за хорошу, корисну роботу!!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую вам за вагомі побажання мої колеги.Бажаю і вам успіхів та вдячності від користувачів та відвідувачів.

      Видалити