Про бібліотеку

Бібліотека… Тиша… Століття…
Тут книги розумні спокійно живуть
У тихій величній світлиці,
А двері широко відкриті ведуть
До знань золотої скарбниці.
Герої романів, легенд, повістей,
Тут радо говорять із нами.
В книжках – відкриття всіх
 великих людей,
Думки, що хвилюють віками.

       Сільська бібліотека с. Пульмо (на фото) була відкрита у 1948 році, розташована в центрі села в будинку культури на другому поверсі. Вона залишається острівцем збереження національної культури, народних традицій і звичаїв, історії свого села. Також бібліотека є територією духовності знань, помічником в освіті, професійному становленні, організації дозвілля. Вона на сьогодні може похвалитися великим набором послуг для своїх користувачів, які на даний час надає бібліотекар І категорії Кушнір Наталія Юріївна.

   З 2012 року бібліотека - філія с.Пульмо розпочала свою роботу народознавчого клубу за інтересами «Чомучки», який об’єднує навколо себе дітей (учнів 2-11 класів).

    Завдяки програми «Бібліоміст» в бібліотеці є Пунк вільного доступу до Інтернету. З появою комп’ютерної техніки у бібліотеці, розширилось коло бібліотечних послуг: ксерокопіювання, сканування, роздрукування та ін.

Сучасна бібліотека – це і інформаційний центр, де ви можете насолодитися цілком доступним і безкоштовним інтернетом. Але інтернет хороший тоді, коли ви знаєте точно, з якої книги вам потрібен уривок або у вас дуже мало часу на пошук потрібної книги. Зовсім інша справа пройтися самому уздовж книжкових полиць і вибрати що – то собі до смаку, це добре розвиває допитливість і уяву.

Бібліотека – це ще й наша жива історія. Адже бібліотекою користувалися люди ще тисячі років тому.

      Бібліотека – ваша можливість спілкуватися з людьми, з книгою, з улюбленими героями. Адже там проводяться масові заходи, презентації нових книг, виставки на найрізноманітніші теми і так далі. А як приємно взяти в руки абсолютно нову книгу і відчути себе в ролі першовідкривача. Електронна книга ніколи не принесе такої радості, як ця – жива!

     Користувачі бібліотеки мають можливість провести тут свій час дозвілля в атмосфері домашнього затишку почитати книги, періодичні видання, відвідати засідання клубу за інтересами «Чомучки», скористатися безкоштовним Інтернетом.

Ось і виходить, що бібліотека – не просто сховище книг, це зустріч з невідомим, хвилюючим тебе світом.Приходьте до бібліотеки, беріть участь у її житті - і тоді й ваше життя стане яскравішим, багатшим, цікавішим!

2 коментарі:

  1. дуже гарна і бібліотекар, і бібліотека. Бажаємо успіхів, добра, багатого фінансування, безкорисливих спонсорів та меценатів, великих черг відвідувачів і вдячності від них за хорошу, корисну роботу!!!!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Дякую вам за вагомі побажання мої колеги.Бажаю і вам успіхів та вдячності від користувачів та відвідувачів.

      Видалити